Адрес

Chester Molecular Sp. z o.o.,
05-092 Łomianki,
ul. Krzywa 20B,
Poland

Реквизиты

NIP 118-12-33-782,
REGON 012841322,
Социальный капитал 1 665 000 PLN,
Президентe Czesław Miętek,
KRS 0000106615 Sąd Rejonowy w Warszawie,
Счет  Mazowiecki Bank w Łomiankach
08 8009 0007 0006 3858 2001 0001,
Тел +48 22 751 28 06/07,
Э-майл info@chester.com.pl

Сервисная служба


Martyna Bednarczyk m.bednarczyk@chester.com.pl
Dział handlowy
Виолетта Михальска (Violetta Michalska) v.michalska@chester.com.pl
Начальник отдела продаж

Польская диллерская сеть

Павел Несторович (Paweł Nestorowicz) p.nestorowicz@chester.com.pl
Marketing, rozwój sieci sprzedaży

Экспорт Менеджер

Margarita Vilar Alonso (Ameryka Południowa, UE)
Export Manager m.vilar@chestermolecular.com

Kristina Perlik (Europa wschodnia, UE)
Export Manager k.perlik@chester.com.pl

Grzegorz Miętek  (UE)
Export Manager g.mietek@chester.com.pl

Monika Węglińska m.weglinska@chester.com.pl
ОТДЕЛ ЛОГИСТИКИ

Отдел логистики

Monika Węglińska m.weglinska@chester.com.pl
Eksport

Grzegorz Siewko g.siewko@chester.com.pl
Kraj

Техническая поддержка

Ewa Witczuk-Chmielewska lab@chester.com.pl
Paweł Nestorowicz tech@chester.com.pl
Janusz Stanisławski j.stanislawski@chester.com.pl
Przemysław Pytlewski lab2@chester.com.pl

Лаборатория

Ewa Blicharska finanse@chester.com.pl